Відбулась нарада відділу освіти Сокирянської міської ради спільно із директорами закладів загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти Сокирянської міської ради.

Участь у нараді взяли міський голова Василь Козак та секретар міської ради Любов Степаненко.

На порядку денному освітяни обговорили питання організації та функціонування класів безпеки в закладах загальної середньої освіти та відновлення дружин юних рятувальників-пожежників.

Як пояснює начальник сектору ОППР та ЗЦЗ Дністровського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області Дмитро Багрій, «Клас безпеки» — це всеукраїнський проект, який має на меті навчання школярів правилам пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги.

«Діти повинні бути обізнані та підготовлені до дій на випадок виникнення будь-якої надзвичайної ситуації. Це вимоги часу, до яких ми зобов’язані підготувати школярів» – зауважив міський голова Василь Козак.

Окрім того, педагоги громади обговорили питання роботи з обдарованою молоддю в закладах загальної середньої освіти та підвели підсумки І-ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Йшлося також про реалізацію Програми роботи з обдарованою учнівською молоддю та Програми «Вчитель» в Сокирянській територіальній громаді.

Розглянуто питання щодо забезпечення випускників освітніх установ громади документами про освіту державного зразка; організації проведення національного мультипредметного тестування у 2023 році, а також низку питань щодо організації роботи закладів освіти.