Відбулась нарада відділу освіти за участю директорів закладів дошкільної освіти

15 березня, відбулась нарада відділу освіти Сокирянської міської ради за участю директорів закладів дошкільної освіти та відповідальних за дошкільні підрозділи навчально-виховних комплексів громади спільно з фахівцями галузі медицини та відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Дністровського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області. Провела нараду начальник відділу освіти міської ради Галина Рябко.

В ході зустрічі йшлося, зокрема, про функціонування та дотримання меню у закладах дошкільної освіти. Розглянуто рекомендації та зауваження профільних служб. Окрему увагу приділено стану роботи дошкільних установ за програмою «Курс. Дошкілля» та програмно-технічному забезпеченню дошкільної освіти. Опрацьовано також ряд організаційних питань.

За результатами наради звернуто увагу керівників закладів дошкільної освіти та відповідальних за дошкільні підрозділи навчально-виховних комплексів громади на забезпечення повноцінного та збалансованого харчування дітей. Окремо наголошено на посиленні уваги до харчування дітей, батьки яких в силу різних життєвих обставин не мають можливості належно подбати про повноцінну їжу для малечі.

Освітянам дано відповідні доручення та наголошено на якісній організації меню. Особливу увагу звернуто на необхідності здійснення чіткого контролю за якістю продуктів, які надаються постачальниками, наявністю відповідних документів, що засвідчують їх якість.