Відбулась XIII сесія Сокирянської міської рад VIII скликання

18 листопада, відбулась чергова XIII сесія Сокирянської міської рад VIII скликання. Провів засідання Сокирянський міський голова – Василь Козак. Участь в роботі взяли секретар міської ради – Любов Степаненко, заступники міського голови – Оксана Бабій та Іван Гангал, керуюча справами виконавчого комітету – Ауріка Мойсеєнко. Серед запрошених були присутні керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств, установ, організацій міської ради (за окремим списком), старости та представники засобів масової інформації. На засідання прибула більша частина депутатів, а саме, 23 особи.

Традиційно, сесія розпочалась із урочистої частини. Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради та Почесною грамотою Сокирянської міської ради, було нагороджено секретаря міської ради – Степаненко Любов Іванівну та депутата Сокирянської міської ради – Чоп Софію Іванівну. Подяку Сокирянської міської ради вручили Лєсніку Василю Миколайовичу – старості Братанівського старостинського округу.

Роботу розпочав міський голова Василь Козак та прозвітував про діяльність виконавчих органів міської ради у 2021 році. «Сьогодні рівно рік, як ми почали спільно працювати на благо розвитку Сокирянської громади. Хочу висловити подяку всім, хто своєю працею та стараннями, долучився до вагомих змін та плідної роботи, задля процвітання Сокирянщини. Рік був надзвичайно важкий, але продуктивний, за допомогою народних депутатів Валерія Божика та Володимира Козака, вдалось залучити в громаду великі кошти, для соціального, економічного, культурного та інших сфер її життєдіяльності. Ми і надалі маємо намір докладати всіх зусиль, для розбудови міста та його населених пунктів у Європейському форматі» – зазначив Василь Васильович.

Далі депутати перейшли до розгляду питань. За 28 проєктів рішень, проголосували депутати в ході тринадцятої сесії. Серед перших – призначення Бушовського О.Є. директором комунального підприємства Сокирянської міської ради «Сокирянське управління капітального будівництва».

В ході засідання, було затверджено: Порядок формування кадрового резерву в Сокирянській міській раді; План діяльності Сокирянської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік; Детальні плани окремих територій Сокирянської територіальної громади.

Увагу приділено і питанням щодо виготовлення гербових печаток та штампів управління ЦНАПу Сокирянської міської ради; внесення змін до міського бюджету на 2021 рік; про внесення змін до рішення XI сесії Сокирянської міської ради від 16.09.2021 «Про надання дозволу КП «Сокиряни-благоустрій» на укладання договору фінансового лізингу для придбання техніки»; про включення в перелік об’єктів комунальної власності Сокирянської міської ради, що підлягає приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Йшлося й про питання у сфері освіти, а саме, про переіменування Сокирянської гімназії Сокирянської міської ради Дністровського району Чернівецької області та затвердження статуту в новій редакції; питання про затвердження статутів закладів освіти Сокирянської міської ради у новій редакції.

Також, народними обранцями було розглянуто 17 питань порядку денного, які стосувалися земельних відносин.

Тринадцята сесія Сокирянської міської ради восьмого скликання, завершилась привітаннями іменинників апарату міської ради, міським головою – Василем Козаком.