Відбулася сесія міської ради

Днями в залі засідань Сокирянської міської ради в черговий раз депутати розглядали важливі питання благоустрою міста, внесення змін до міського бюджету,  надали  згоду на прийняття квартири у комунальну власність міста від  Департаменту соціального захисту населення Чернівецької облдержадміністрації.

Це перше весняне зібрання обранців міста, звичайно, мало на меті обговорити та визначити заходи весняної сан очистки територій. Знову актуально зазвучали і питання земельні та майнові.

3-кімнатна  квартира  №9 загальною площею 67  кв. м  в житловому будинку №17 по вулиці Шевченка, яку отримав воїн- інтернаціоналіст  Гавришко Олександр Дмитрович, закріплена на праві господарського відання за комунальним підприємством «Сокиряни-благоустрій».

Також депутати заслухали звіт міського голови Василя Степановича Равлика  про здійснення державної регуляторної політики Сокирянською міською радою та виконавчим комітетом у 2013 році.

Присутніми на черговій сесії були і начальник відділу Держземагентства у Сокирянському районі Геннадій Павлович Козлов, який давав роз’яснення   щодо документації на права власності  на земельні ділянки, та звернувся до депутатів з рекомендацією  системно і уважно розглядати скарги громадян міста  щодо розрахунків  за земельні ділянки (пай), так як  користувачі знову звертаються за землею, хоча на орендованих площах людських паїв не можуть навести лад. Через таких нерадивих господарів власники паїв і скаржаться на низький рівень оплати за їх  ділянки. Адже у інших  сільгоспвиробників плата значно вища.

Заслухано також результати фінансово-господарської діяльності КП «Сокиряни-благоустрій». Його роботу у 2013 році визнано задовільною.

З цього питання прийняте рішення щодо поліпшення надання послуг населенню міста та запровадження їх нових видів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 + = 29