Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Сокирянської міської ради

03 серпня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Сокирянської міської ради. На порядку денному членами виконкому розглянуто понад двадцять питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, обговорено питання у сфері освіти – про організацію оздоровлення та відпочинку дітей шкільного та дошкільного віку; про організацію харчування дітей пільгової категорії в закладі дошкільної освіти; про організацію ведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку.

Йшлося також про захист прав та законних інтересів дітей. Варто зауважити, що всі питання, які стосуються соціального захисту дітей, попередньо були розглянуті на засіданні відповідної профільної комісії.

Заслухали члени виконавчого комітету також низку питань у сфері земельних відносин, організації роботи закладів торгівлі, соціального захисту населення та ряд питань, необхідних для забезпечення належної організації роботи міської ради.

Особливу увагу приділено передачі гуманітарної допомоги для потреб військових. Звіт про надходження гуманітарної допомоги до пункту збору в місті Сокиряни, а також її передачі для потреб Збройних Сил України та інших військових формувань систематично виноситься на розгляд виконавчого комітету міської ради.

На розгляд членів виконавчого комітету винесено питання про встановлення тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами (операція з захоронення, операція з вивезення рідких відходів). В ході засідання затверджено норми надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.