Відбулось засідання колегії відділу освіти Сокирянської міської ради

01 липня 2021 року за участю Сокирянського міського голови Василя Козака та секретаря міської ради Любові Степаненко відбулось засідання колегії відділу освіти. Обговорити низку питань керівники навчальних закладів громади зібрались у класній кімнаті під відкритим небом на базі Романковецького ліцею імені академіка К.Ф. Поповича.

Варто зауважити, що класна кімната під відкритим небом – це безпечний інноваційний освітній простір для проведення уроків на свіжому повітрі, особливо актуальна та корисна у час поширення коронавірусної інфекції.

Отож, на розгляд колегії відділу освіти було винесено питання щодо організації інклюзивної форми навчання в закладах загальної середньої освіти громади; проаналізовано методичну роботу за 2020/2021 роки; обговорено стан злочинності й правопорушень серед учнівської молоді, напрями вдосконалення правовиховної роботи в закладах освіти на наступний навчальний рік та дотримання законодавства спрямованого на профілактику правопорушень та бездоглядності серед учнів. Йшлося й про стан виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді закладами освіти.

Окрім того, в ході засідання Сокирянський міський голова Василь Козак наголосив на якісній підготовці закладів освіти громади до нового навчального року.

З усіх питань порядку денного ухвалено відповідні рішення.