Відбулось засідання комісії щодо комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб осіб, які потребують надання соціальних послуг на непрофесійній основі

22 вересня, під головуванням секретаря міської ради Любові Степаненко, за участю керуючої справами виконавчого комітету Ауріки Мойсеєнко, а також старостів окремих округів громади, відбулось засідання комісії щодо комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб осіб, які потребують надання соціальних послуг на непрофесійній основі та проживають на території Сокирянської громади.

До складу комісії увійшли фахівці відділу з питань соціального захисту населення Сокирянської міської ради, відділення – Центру соціальних служб територіального центру соціального обслуговування та представники сфери охорони здоров’я громади. Відтак, спеціалістами проведено анкетування з використанням шкали оцінки можливості виконання елементарних та складних дій щодо оцінки повсякденної діяльності осіб, які потребують надання соціальних послуг (відповідно до звернень) та здійснено комплексне визначення ступеня індивідуальних потреб таких громадян.

Зазначимо,  що особа потребує надання соціальних послуг, якщо за результатами комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб їй установлено IV чи V групу рухової активності. За результатами обстеження комісією затверджено висновки щодо потреби в догляді на 19 осіб.

Висновок комісії про потребу в догляді є підставою для призначення щомісячної компенсації фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду особам із числа членів своєї сім’ї, які спільно з нею проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки.