Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин

22 грудня , в Сокирянській міській раді відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, яке провів голова комісії – Віталій Ладан.

За участю начальника відділу регулювання земельних відносин та екології Наталії Ожеван, члени комісії розглянули 18 питань порядку денного.

Серед перших – питання про надання дозволу на розробку проєктів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, про затвердження технічних документацій із землеустрою, зокрема щодо : поділу та об‘єднання земельних ділянок; інвентаризації земель комунальної власності; встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та інші.

Йшлося й про передачу земельних ділянок у власність, постійне користування та в оренду, а також, про встановлення земельного сервітуту

Обговорили депутати і питання щодо : припинення права постійного користування земельними ділянками; припинення дії договорів оренди землі; продовження терміну дії договору оренди землі, шляхом укладання додаткової угоди.

Члени постійної комісії, ухвалили питання щодо перенесення розгляду заяв громадян та про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки.