Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

4 березня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Сокирянської міської ради за головування першого заступника міського голови Івана Гангала, а також при секретарі міської ради Любові Степаненко, заступникові міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксані Бабій, керуючій справами виконавчого комітету Ауріці Мойсеєнко. На порядок денний було висунуто 16 питань.

Начальник служби у справах дітей Інна Мельник винесла на розгляд виконкому питання щодо надання статусу дітям, позбавленим батьківського піклування, оскільки мати дітей померла, а батько позбавлений батьківських прав. Також було ухвалено рішення про утворення та затвердження персонального складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Зокрема, йшлося про утворення та затвердження персонального складу міждисциплінарної команди з метою соціального захисту конкретної дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах. Розглядалося питання, яке стосувалося вирішення спору між батьками щодо участі у вихованні малолітнього сина, визначивши  режим побачень з батьком, який проживає окремо. Проголосовано про надання дозволу на оформлення договору дарування частини житлового будинку та частини земельної ділянки від імені малолітньої дитини. З певними уточненнями було затверджено Положення про Координаційну раду та склад Координаційної ради у справах неповнолітніх та з питань охорони дитинства виконавчого комітету Сокирянської міської ради.

Заслухавши начальника відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та комунальної власності Андрія Маркевича, виконком ухвалив рішення надати тимчасовий дозвіл на разове розміщення торгівельних об’єктів за умов дотримання протипожежних і санітарних норм, правил торгівлі та благоустрою території, а також правил протиепідемічного захисту шістьом особам у м. Сокиряни та одній особі в с. Романківці. Перейшовши до наступного питання у порядку денному одноголосно було затверджено рішення про встановлення режиму роботи об’єкту АЗС «Танк» із забезпеченням громадського порядку, протипожежних і санітарно-екологічних норм, правил благоустрою прилеглої території.

На останок керуюча справами виконкому міської ради Ауріка Мойсеєнко винесла на розгляд питання про присвоєння поштових адрес об’єктів нерухомого майна розташованого на території м. Сокиряни.