Відбулося районне методичне об’єднання вихователів групи продовженого дня

Днями  на базі Корманського НВК  відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів групи продовженого дня на тему: «Творчі методи роботи як засіб мотивації у навчально-виховному процесі дітей молодшого шкільного віку».

Навчальний заклад презентувала адміністрація навчально-виховного комплексу.

Виховний захід на тему: «Українські вечорниці» підготувала та провела вихователь ГПД та класовод 4 класу Андронік Валентина Миколаївна. Основною метою заходу було: ознайомити учнів із традиціями українського народу, формувати уявлення про усну народну творчість; розвивати творчі здібності учнів, почуття гумору, виховувати любов до рідного краю, повагу до народних традицій. Учні 4 класу змогли показати традиції тих часів, коли парубки та дівчата збиралися на вечорниці, щоб пожартувати, повеселитися, потанцювати. Дівчата пригадали, як ворожили в той час, хто перший заміж вийде; розповідали легенди, повір’я, співали пісень.

Учасники методоб’єднання також мали змогу побувати на тренінговому занятті «Шлях до себе», який провела практичний психолог Корманського НВК Базелюк Тетяна Іванівна. Мета заняття – гармонізувати внутрішній світ вчителів, розвивати позитивне мислення, формувати адекватну самооцінку та вміння приймати рішення, сприяти зниженню психоемоційного напруження.

На обговоренні заходів зазначили, що педагоги працюють на високому рівні, про що й свідчив позитивний настрій, який створили вчителі та учні.

 

Методист РМК УОМС РДА                                                     Вікторія Гафінчук