Відбувся І етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Днями відбувся І етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Для участі в заочному етапі конференції юними краєзнавцями Сокирянщини було надіслано 76 пошукових робіт з 16 закладів загальної середньої освіти громади. Учасники експедиції «Моя Батьківщина – Україна» проводили краєзнавчу, пошукову, науково-дослідницьку роботу, збирали емпіричні дані, фактичний матеріал, статистичну інформацію вивчали традиції та обряди, працювали в бібліотеках та архівах.

Переможцями І етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» стали:

Напрям: «Духовна спадщина мого роду»

І місце – Анастасія ДЕМЧАКОВА, учениця Сокирянської гімназії (керівник: КУЧЕРЯВА Л.І);

ІІ місце – пошукова група «Оберіг» Селищанського НВК (керівник: ГУЦОЛ Ю.В.);

ІІ місце – Софія МИХАЙЛОВА, учениця ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 м. Сокиряни (керівник: СЛУШНЯК О.В.);

ІІІ місце – Кароліна ІВАСЮК, учениця ОЗ «Василівський ліцей» (керівники: ЯНЧУК Н.П., НІГЛАТІЙ Т.І.);

ІІІ місце – Тетяна ГОНЧАР, учениця ОЗ «Михалківський ліцей» (керівник: МАЗУР С.В.);

ІІІ місце – пошукова група учнів 9 класу ОЗ «Білоусівський ліцей» (керівник: ЗЛА Л.В.).

Напрям: «З попелу забуття»

І місце – Єльвіра ЛЕГКУН, учениця Сокирянської гімназії (керівник: Пугач І.С.);

ІІ місце – Крістіна ПЛІНГЕЙ та Тетяна ЩАСЛИВА, учениці ОЗ «Михалківський ліцей» (керівник: ЯРОВА Н.І.);

ІІ місце – Олександра ПЕШАК, учениця ОЗ «Василівський ліцей» (керівник: МЕЛЬНИК О.Д.);

ІІІ місце – Костянтин КУШНІР, учень Сербичанської гімназії – філії ОЗ «Романковецький ліцей ім. академіка К.Ф. Поповича» (керівник: Бучацька О.І.);

ІІІ місце – Софія АУЗЯК, учениця Кулішівської гімназії – філії ОЗ «Михалківський ліцей» (керівник: Харабара Г.І.);

ІІІ місце – Дар’я ОЛІЙНИК, учениця ОЗ «Романковецький ліцей ім. академіка К.Ф.Поповича» (керівник: ЗЛА Н.Б.);

ІІІ місце – Дар’я Савчук, учениця ОЗ «Білоусівський ліцей» (керівник: Р.Д.БАСЮК).

Напрям: «Із батьківської криниці»

І місце – пошукова група «Дослідник» ОЗ «Білоусівський ліцей» (керівник: ЗЛА Л.В.);

ІІ місце – пошукова група «Юні краєзнавці» Селищанського НВК (керівник: А.В.КРИВЧАНСЬКА);

ІІ місце – Емма ІВАСЬКО та Анастасія ТЯГНІЙ, учениці ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Коболчин (керівник: А.В.КУЧІНІК);

ІІІ місце – пошукова група учнів Вітрянської гімназії – філії ОЗ «Михалківський ліцей» (керівник: Л.В.НІКУЛІЦА);

ІІІ місце – Микола ЩЕРБАНЬ, учень ОЗ «Романковецький ліцей ім. академіка К.Ф.Поповича» (керівник: ЯКОВЕНКО Г.В.);

ІІІ місце – Дана РАДЕВИЧ, учениця ОЗ «Михалківський ліцей» (керівник: Л.П.ГАПЧУК).

Напрям: «Географія рідного краю»

І місце – Ілля КУШНІР та Дарія МЕЛЬНИЧУК, учні ОЗ «Василівський ліцей» (керівник: МЕЛЬНИЧУК К.В.);

ІІ місце – Максим КОБАЛІС учень Вітрянської гімназії – філії ОЗ «Михалківський ліцей» (керівник: ПЕТРЮК Л.Б.);

ІІ місце – Дар’я ХАРАШЕНЮК, учениця ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Сокиряни (керівник: ДОРОФЕЙ С.В.);

ІІІ місце – Альона ЦАП, учениця ОЗ «Романковецький ліцей ім. академіка К.Ф.Поповича» (керівник: КАРУЦЕНКО В.Т.);

ІІІ місце – Денис САНДУЛЯК, учень ОЗ «Михалківський ліцей» (керівник: ВОРОНЮК Ж.В.);

Напрям: «Музей-історія жива»

І місце – Олег ЯКУБИНА, учень ОЗ «Шебутинецький ліцей» (керівник: ЯКУБИНА С.І.);

ІІ місце – Владислава МУДРИК, учениця ОЗ «Гвіздівецький ліцей» (керівники: РИМАРЧУК І.М., МУДРИК К.Г.);

ІІІ місце – Олена ОКРУТНА, учениця ОЗ «Романковецький ліцей ім. академіка К.Ф.Поповича» (керівник: Н.Б.ЗЛА);

ІІІ місце – Олександра Свірідова, учениця Сербичанської гімназії – філії ОЗ «Романковецький ліцей ім. академіка К.Ф.Поповича» (керівник: ГАФІНЧУК Л.І.).

Напрям : «Геологічними стежками України»

І місце – Ілонна ФЕДИШЕНА, учениця ОЗ «Василівський ліцей» (керівник: Н.П.КУЛЯК);

ІІ місце – Валерія ГУЦОЛ та Станіслав КОЗЛОВ, учні ОЗ «Гвіздівецький ліцей» (керівники: ТКАЧУК В.І., КОЗЛОВА С.І.);

ІІІ місце – Максим ЖУК, учень ОЗ «Михалківський ліцей» (керівник: ЖУК Л.В.).

Напрям: «Козацькому роду нема переводу»

І місце – Ярослава СОЛОМКО, учениця ОЗ «Михалківський ліцей» (керівник: СОЛОМКО О.Ф.);

ІІ місце – Кіра ПАНЄНКОВА, учениця Грубнянського НВК (керівник: ПАНЄНКОВА В.І. );

ІІ місце – Дмитро ДУДНИК, учень ОЗ «Василівський ліцей» (керівник: ДЯВОЛЮК В.П., ЯНЧУК Н.П.);

ІІІ місце – Олександр НАСТАСІЙ, учень ЗЗСОІ-ІІІ ст. № 1 м. Сокиряни (керівник: КУЧЕРЯВА Г.М.);

ІІІ місце – Андрій НЕБЕСНИЙ, учень Сокирянської гімназії (керівник: МАХІБОРОДА Д.В.);

ІІІ місце – Максим МАРТИНЮК, учень ОЗ «Гвіздівецький ліцей» (керівник: ЯЖУК Н.І., МУДРИК Р.В.).

ВІТАЄМО!!!

Роботи, які посіли перші місця, надіслані на ІІ етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» до Чернівецького обласного центру туризму. Бажаємо успіху!!!