Відбувся районний фестиваль «На крилах надії»

17 червня в районному будинку народної творчості та довзілля відбуся благодійний фестиваль народної творчості «На крилах надії», який зібрав обдарованих, творчих людей Сокрянщини. Фестиваль стає вже традиційним і щорічним, адже він був започаткований у 2012 році та проводиться з метою моральної підтримки талановитих людей з обмеженими фізичними можливостями. Всі, хто завітали на фестиваль, мали змогу переглянути виставку народних майстрів Сокирянщини, а це – вишиті рушники та серветки, ікони, зроблені із бісера, картини тощо. Їх представили Орися Малованюк із с.Василівки,  Ніна Голяк та Тая Руснак із Вашківців, Людмила Рожко із Вітрянки, Майя Тягій із Сербичан, Людмила Тимчук із Шебутинців, Денис Затолочний із м.Сокиряни, Євгенія Шулякова та Андріанна Мудрик із Коболчина. До присутніх звернувся голова обласного відділення «Союзу організацій інвалідів України» Микола Рожко. Заступник голови райдержадміністрації Богдан Банчук, привітав учасників фестивалю та висловили   вдячність за  уміння творили красу.

Далі присутні змогли переглянути концертну програму, в якій взяли участь Віктор Іващук із села Вашківці, який прочитав  авторський твір  «Україно моя»,  В’ячеслав Морозовський із села Грубна під власний супровід на гітарі  виконав пісню із репертуару Ольги Кормухіної – «Путь». Гарним  був виступ дуету  із села Вітрянка у складі Ольги Горюк та Марії Гринько.

Наймолодша часниця  фестивалю Ельміра Кулієва, яка представляє мальовниче село Коболчин, виконала пісню «Чарівна скрипка».

Людмила Тимчук із Шебутинців професійно заспівала пісню «Україна – вишиванка».

Гарним був виступ  Петра Гнатчука, який представляв на святінаддністрянське село Василівка. Петро народився у творчій родині. У спадок від батьків отримав безцінний дар – талант музиканта. Він  працює вчителем музики в загальноосвітньому навчальному закладі рідного села та передає любов до прекрасного своїм вихованцям. У його виконанні прозвучала пісня  «Рідне слово моє». Підтримати свого наставника на фестивальприїхали його учні, які займаються в ансамблі троїстих музик. Вони разом зі своїм вчителем виконали   «Віночок український народних мелодій».

На завершення фестивалю  Антон Лісневич із села Михалкове заспівав пісню на слова і музику Анатолія Матвійчука  «Я люблю Україну свою».

Усі учасники фестивалю були нагороджені пам’ятними сувенірами, які вручив заступник голови райдержадміністрації  Богдан Банчук.

 

На обласному фестивалі «На крилах надій», який відбудеться 4 липня  2014 року у м.Чернівці, наш район представлятимуть Петро Гнатчук зі своїми вихованцями та Віктор Ілащук,  а також народна майстриня  Орися Малованюк.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 73 = 82