Відбувся Регіональний форум освітян Чернівецької області 2021 року

В Регіональному форумі «Освіта Буковини 30: Вектори якості та успіху», який відбувся 26 серпня 2021 року в центрі естетичного виховання «Юність Буковини» м. Чернівці, взяла участь делегація Сокирянської територіальної громади на чолі з начальником відділу освіти Сокирянської міської ради Галиною Рябко, головою Сокирянської організації профспілки працівників освіти і науки Анатолієм Полонка, головним спеціалістом відділу освіти Вадимом Нікуліцею, директором ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 м. Сокиряни Олексієм Козловським, директором Шебутинецького ліцею Оленою Галак, директором ЗДО «Чебурашка» с. Романківці Наталею Лисою.

На форумі було підбито підсумки галузі за минулий навчальний рік та окреслено завдання на майбутній. Також під час Регіонального форуму відзначали школярів, які склали зовнішнє незалежне оцінювання на 200 балів, та їхніх учителів. Вони отримали подяки і грошові винагороди.

Крім того, приємним є той факт, що начальника відділу освіти Сокирянської міської ради Галину Рябко було відзначено грамотою Чернівецького обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки.