Відбувся урочистий захід до Дня рятівника

17 вересня, відбулись урочисті збори з нагоди Дня рятівника. На заході були присутні Сокирянський міський голова Василь Козак, голова Дністровської районної ради Олександр Янчак, начальник Дністровського районного відділу ГУ ДСНСУ в Чернівецькій області Сергій Селезньов, начальник Дністровського РВ ГУ НП Роман Бандуряк та ветеран пожежної охорони Василь Бурчаківський.

«Сьогодні ми відзначаємо День рятівника. Люди цієї відповідальної професії щоденно ризикують життям, ліквідовуючи пожежі, стихійні лиха, проводять рятувальні дії, надають медичну та професійну допомогу. Тож сьогодні, хочу висловити вам подяку, за відвагу, силу духу та відчайдушність. У цей день бажаю вам щастя, здоров’я та успіхів у вашій нелегкій праці» – такими словами, захід розпочав Сергій Селезньов.

«Від усієї громади та від мене особисто, дякую за вашу важку працю, за те, що ви щоденно ризикуєте своїм життям, задля нашої безпеки. Вітаю вас з професійним святом. Бажаю здоров’я вам і вашим сім’ям, благополуччя і миру» – долучився до вітального слова Василь Козак.

Від імені Дністровської районної ради та від себе особисто, Олександр Янчак привітав рятівників Сокирянщини з професійним святом. «Ваша робота надзвичайно важлива. Ви стоїте на обороні нашої безпеки, за що я висловлюю вам свою подяку. Бажаю вам терпіння, спокою в роботі, наснаги та сил завжди долати наслідки надзвичайних подій» – додав Олександр Миколайович.

До вітань долучився і Роман Бандуряк, побажав рятівникам Сокирянщини міцного здоров’я, яке надзвичайно важливе у наші дні, Божого благословення та сімейного благополуччя.

Традиційно, за високі досягнення у службовій діяльності, вагомий внесок у захист населення та території від надзвичайних ситуацій та з нагоди Дня Рятівника, Почесними грамотами Сокирянської міської ради, грамотами Дністровської районної ради, нагороджено кращих працівників рятувальної служби. Заслужене звання молодший сержант служби цивільного захисту, присвоїли Сергію Зайцу, Дмитру Гурі, Михайлу Нікульчі та Олександру Римлянському. Заслужене звання старший сержант служби цивільного захисту присвоїли Олександру Лоєвському.

На кінець дійства, ветеран пожежної служби Бурчаківський Василь, привітав усіх рятувальників зі святом, подякував за фінансову підтримку та внесок у розвиток рятувальної служби, Сокирянському міському голові Василю Козаку.