Відео-звіт громадського слухання у Сокирянах

10 квітня 2014 року у  приміщенні будинку народної творчості та дозвілля відбулось громадське слухання де обговорювалась ситуація, що склалася в державі та, зокрема, на Сокирянщині.

 1. Ігор коментує:

  Зігнали бюджетників і прикриваючись майданом проводять ось такі “лжесобрания”… Соромно за такі ганебні зібрання…
  – “Ми не хочемо на цю посаду людини, яка не знайома з справами в районі, тому пропонуємо Банчука Я.М., який тут працює всього три місяця)))” – Це як розуміти???

 2. прикро коментує:

  Цілком підтримую пана Ігоря.Пахне “советчиною”.Сплошний “одобрямс”.А від окремих облич вже тошнить.

 3. сок фм коментує:

  така собі сокирянаька правда обличчя ті ж що й від козака прокуратора пілата

 4. Анатолій коментує:

  Нічого від них не залежить. Тиснути на Ванзуряка можна, але з колишніх він побоїться призначати. Якщо ж таке таки станеться, то можна припустити, що накінець в Сокирянах збереться Майдан по дорослому.

 5. Константін коментує:

  Дивно, чому цей хлопчина виперся на сцену? Щоб підтримали його на голову РДА? Та скромності йому не вистачає. Факт, що він не дотягує до голови адміністрації. Про гроші йому ще дуже рано розповідати, тим більше, що він не розуміє про що говорить, адже кошти з Сокирянського БК не можуть бути перекинуті на інші райони. А призначає його не голова обладміністрації, а президент, це також мав би знати. А заклики, щоб до нього заходили і казали де гроші взяти на вирішення соціальних проблем району))))Смішно і грішно. А ти для чого там, якшо до тебе треба ходити і пояснювати де взяти? Йому реально ще трошки треба попрацювати на нищих посадах, а потім, коли очки відкриються, то вже пхатись до влади. Не можна до “руля” пускати тих, хто дуже рветься, бо отримаємо знову зарозумілих, пихатих і недоступних чиновників. Думаю, що вистачає цьому району вже одноосібних керовників, які бачать тільки себе і свій бізнес, а всі інші, “ніхто і звуть їх ніяк”, бо я так сказав.

 6. Гість коментує:

  “Константін” , а ви очевидно спеціаліст в усіх галузях…. Кошти виділяються не на Сокиряни, а на область, а вже з області їх розприділяють. А “губернатор” вирішив що Сокирянам гроші зараз не потрібні, і виділив лише на заробітню плату.
  А що означає ” не дотягує”, нехай прийде нова людина, яка тут взагалі не працювала, оце буде те що треба, все пізнається в порівнянні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 1 =