Відтворення лісових угідь – запорука екологічного майбутнього

11 квітня 2022 року, в Кельменецькому лісництві ДП «Сокирянське лісове господарство», лісівники та вихованці учнівського лісництва ОЗ «Романковецький ліцей ім. К.Ф. Поповича», спільно з головою Дністровської районної ради – Олександром Янчаком та головою Кельменецької територіальної громади – Богданом Олійником, долучилися до акції в рамках програми Президента України «Зелена країна» – «Створюємо ліси разом».

Під керівництвом директора ДП «Сокирянське лісове господарство» – Олександра Чебана, спільними зусиллями на території Кельменецького лісництва, а саме в селі Бурдюг, висаджено 2 тис. 147 сіянців «дуба звичайного» із закритою кореневою системою, загальною площею 0,6 га.

Екологічну роль лісів неможливо переоцінити, тому так важливо докласти максимум зусиль, задля його відтворення. Невтомна праця лісівників разом із учнівським колективом – це вклад у екологічне майбутнє не лише нашого району, а й усієї країни в цілому.

По закінченню, Олександр Чебан вручив учасникам акції подяки та іменні подарунки від ДП «Сокирянське лісове господарство», за безпосередню участь та неабиякий вклад у розвиток та відтворення лісових угідь на території Дністровського району.