Вітаємо з Почесними грамотами Верховної Ради України!

23 листопада, в ході робочого візиту на Сокирянщину, народний депутат України Валерій Божик урочисто нагородив Почесними грамотами Верховної Ради України жителів територіальної громади, які зробили вагомий особистий внесок у розвиток Сокирянщини.

Нагороди високого державного статусу удостоєний Іван Дмитрович Велущак – завідуючий хірургічним відділенням комунального некомерційного підприємства «Сокирянська лікарня» Сокирянської міської ради, за вагомий особистий внесок у розвиток та розбудову системи охорони здоров’я Сокирянщини. Іван Дмитрович за роки роботи у Сокирянському краї, а це понад 36 літ, проявив себе висококваліфікованим лікарем та керівником та виховав не одне покоління досвідчених та перспективних молодих лікарів.

Також, за вагомий особистий внесок у розвиток сфери охорони здоров’я, якісне надання медичних послуг людям в умовах поширення інфекції, спричиненої COVID-19, Почесну грамоту Верховної Ради України вручено Інні Володимирівні Гуцул – завідуючій інфекційним відділенням комунального некомерційного підприємства «Сокирянська лікарня». Інна Володимирівна працює у галузі медицини більше 11 років, проявивши себе висококваліфікованим лікарем-інфекціоністом та заслуживши повагу мешканців краю.

Почесною грамотою Верховної Ради України нагороджено і начальника відділу освіти Сокирянської міської ради Галину Іванівну Рябко – за вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти Сокирянщини, впровадження реформ та нововведень. Галина Іванівна – прогресивний та далекоглядний керівник та управлінець. Основою її роботи є розвиток закладів освіти Сокирянщини, перспектива та відповідні умови для навчання та виховання дітей. У сфері освіти Галина Рябко працює понад 40 років та користується заслуженим авторитетом серед педагогічних працівників.

Щиро вітаємо із заслуженими відзнаками! Хай здобутки примножуються, а людська вдячність та повага будуть найвищою нагородою за вашу нелегку працю!