Вогнеборці Кельменеччини організували акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Прагнучи виховати у підростаючого покоління свідоме ставлення до дотримання безпеки життєдіяльності, рятувальники регулярно проводять пізнавальні заходи у навчальних закладах. Так, сьогодні фахівці Кельменецького районного сектору Управління ДСНС завітали до ДНЗ «Колосок» смт Кельменців, де провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Зустріч пройшла цікаво та корисно, адже під час неї вогнеборці ознайомили дошкільнят із своєю діяльністю, а також навчили основних правил безпеки.

На майданчику в дворі рятувальники демонстрували дітям спеціальний одяг вогнеборців, пожежний автомобіль, різноманітне спорядження, яке використовують працівники Служби порятунку під час виконання завдань за призначенням.  Дітлахи були в захваті. Хлопчики і дівчатка розповідали, що деякі з них мріють також стати працівниками Служби порятунку у майбутньому. Щоб відчути себе справжніми рятувальниками, дошкільнята приміряли каски вогнеборців і подавали воду із пожежного рукава.

Окрім цього, фахівці Кельменецького районного сектору Управління ДСНС провели бесіди із дітками. Малюкам демонстрували картинки на пожежну тематику, пояснювали, яку шкоду може завдати вогонь, якщо не дотримуватись певних правил. Дітям розповіли про те, що не можна пустувати із вогнем, показали, що таке вогнегасник і вказали, для чого він потрібен. Дошкільнята слухали уважно, адже рятувальники пояснили їм, що ігнорувати правила безпеки не можна, навіть у такому юному віці.

На згадку про цікаву акцію вихованці дитсадка зробили спільне фото з рятувальниками. Ця зустріч подарувала дітлахам безліч позитивних емоцій і найголовніше – багато нових корисних знань.