Вогнеборці ліквідували пожежу в селі Клішківці

Уночі 3 березня в селі Клішківці Хотинського району виникла пожежа в житловому будинку. Полум’я помітили сусіди, адже власників у той час вдома не було. На ліквідацію пожежі направили черговий караул 7 державної пожежно-рятувальної частини міста Хотин та місцевий пожежно-рятувальний підрозділ села Клішківці. Зважаючи на сильне задимлення у будинку, рятувальники працювали у апаратах захисту органів дихання та зору. Вогнеборці ліквідували пожежу на площі 80 кв. м, врятувавши від знищення 3 будинки – той, у якому виникла пожежа, та два сусідні, розташовані на цьому ж подвір’ї. Внаслідок пожежі знищено частково покриття та перекриття житлового будинку, побутову техніку, меблі, речі домашнього вжитку. Попередня причина пожежі – коротке замкнення електромережі.

Зважаючи на причину виникнення пожежі Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькі області закликає усіх дотримуватись правил пожежної безпеки при використанні електропобутових приладів.

Тому, використовуючи електричні прилади, спочатку перевірте справність електропроводки, електрощитків, розеток та штепсельних вилок приладів. Намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі значної потужності, це може призвести до короткого замкнення. Не залишайте без нагляду у разі виходу з приміщень увімкненні в електромережу електроприлади значної потужності.

Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області