«Восьме березня настало Свято наших милих мам» під таким гаслом пройшло свято в ДНЗ №2 «Барвінок» м.Сокиряни

Березень — перший місяць вес­ни.Навесні народжується все пре­красне.    З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля.У  березні ми відзначаємо свято на­ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Дзвінкі краплин­ки, перші квіти, зігріті першими со­нячними променями – це весна. Ра­зом із нею настає на нашій планеті Міжнародний жіночий день це свято найкрасивішої, найелегантні­шої, найдобрішої, найніжнішої половини людства. Од­ним словом — свято жінок! Мама –  перше слово, яке з радісною усмішкою вимовляє дитина. Матір у всі віки шанували, любили…

Так з 4 по 6 березня 2014 року у всіх вікових групах закладу пройшло святкування «8 Березня». Дітки разом із педагогами дитячого навчального закладу вітали своїх мам, бабусь зі святом весни, з 8 Березня. На  проведених заходах були присутні завідувач  ДНЗ №2 «Барвінок» м.Сокиряни, вихователь – методист, представники міської ради, працівники радіо Сокирян, батьки.

Свята проводились у музичному залі, який яскраво оформлений, відповідно до тематики свят та пори року. Батьки пошили для дітей сценічні костюми  відповідно до ролей дітей, які вражали своєю вишуканістю, різноманітністю.

Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісень, артистично виконували інсценівки та майстерно танцювали, приємно вражаючи своїх батьків наявними талантами. Діти дарували різноманітні подарунки, зроблені власними руками, своїм мамам, бабусям.

Всі ранки відвідала «Весна», з яскравими квітами  та подарувала весняний настрій всім присутнім.

Разом з весною «прилітали» на свята і Сороки, і Шпачки, і Ластівки, які приносили весняні новини.

У середній та старшій групах (вихователі Смеречинська С.В., Ткач Ю.П., Швець Г.В.) проведені родинні свята, на яких охоплені увагою та великою повагою були і мами, і тата, і бабусі, і дідусі і, навіть прабабусі та прадідусі.

З трепетом у душі діти розповідали вірші, співали пісні, читали молитви для своїх найрідніших, розігрували сценки.

Зачаровували всіх присутніх і танці дітей (керівник Пуйко Н.М.)                           «Кадриль», «Стиляги», «Ляльки», «Модниці».

Діти розігрували  жартівливі сценки «Червона Шапочка вітає бабусю», «Колобок із інтернету», «Три мами».

Не залишилися осторонь і дорослі. Тата і мами, бабусі і дідусі кружляли разом з дітьми у танцях, співали родинні пісні, читали вірші і ділилися спогадами. А під час проведення ігор проявили високий артистизм, винахідливість та спритність.

Свято 8 березня в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 13 = 17