Впродовж тижня на Сокирянщині робоча група здійснює об’їзд навчальних закладів та преревіряє їх готовність до нового навчального року

Впродовж тижня на Сокирянщині робоча група здійснює об’їзд навчальних закладів та преревіряє їх готовність до нового навчального року. Особлива увага   звертається на належне функціонування  систем опалення та енергопостачання,  харчоблоків, ступінь відповідності обладнання та приладів вимогам техніки безпеки, наявність необхідної для забезпечення належного функціонування закладу документації.

За інформацією управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, до початку нового навчального року в закладах освіти району проведено поточні ремонти класних кімнат, кабінетів, спортзалів та актових зал. Серед найвагоміших робіт цього року є здійснення комплексу енергозберігаючих заходів для зменшення споживання енергоносіїв, зокрема, природного газу. Загалом на  придбання матеріалів, обладнання та інвентарю цьогоріч із загального фонду управління освіти, молоді та спорту використано близько  296,4 тис. грн..,  а на проведення поточного ремонту – 665,4 тис. грн.

У минулих роках з бюджетів різних рівнів виділялись значні кошти на капітальні ремонти об’єктів освітньої галузі: майже у всіх школах замінено вікна та двері на сучасні енергозберігаючі, утеплені фасади приміщень, придбано сучасні засоби та приладдя. Однак, у кількох навчальних закладах існує нагальна потреба заміни старих  морально та фізично зношених котелень на сучасні.

На даний час членами робочої групи вже перевірено дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади у 16 населених пунктах району. За результатами проведеної роботи керівникам відповідних установ дано доручення вжити заходів щодо усунення в стислі терміни наявних недоліків.  По завершенню об’їзду ми обов’язково детально розповімо про виявлені недоліки у кожному навчальному закладі.

 

  1. ПРОСТО ХАЛЯ коментує:

    Це кому так пофартило з ремонтом на такі бабоси?? До шкіл вони не дійшли, все самотужки робили і чули від главбуха райво, щоб гроші йшли брати у азірова.

  2. рда коментує:

    підфартило-Рябко,буде чим від СБУшників,прокуратури відкупитись,а освітяни та батьки зі своєї кишені знов на ремонти дитсадків та школи здавати будуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 28 = 33