Впродовж вихідних рятувальники Кельменеччини ліквідували 3 пожежі у районі
IMG_20190331_103257

3

31 березня у смт Кельменці сталася пожежа у житловому будинку. За попередніми висновками фахівців, причиною загорання стало несправності димаря. Господарі були вдома, тому, помітивши дим, зателефонували за номером 101 і викликали рятувальників. Вогонь розповсюджувався по димарі і кроквах стелі, існувала загроза поширення вогню по житловому будинку. На місце події прибули вогнеборці 10 державної пожежно-рятувальної частини, котрі ліквідували пожежу на площі 12 кв.м. Вогонь пошкодив перекриття будівлі.

Також у с.Новоселиця горіла господарська будівля. До гасіння пожежі залучалися вогнеборці державної пожежної частини 10 та місцева пожежна команда с.Росошани. Вогнем знищено: покриття та перекриття будівлі, 15 складометрів дров.

У с.Дністрівка сталася пожежа в легковому автомобілі «ФІАТ-СКУДО», 1999 р.в

Кельменецький районний сектор  повідомляє що з початку року виникло  23 пожежі проти 7 пожеж у 2018 році ЗРІСТ на 283 %. Виходячи з аналізу рятувальники повторно наголошують на дотриманні правил пожежної безпеки, адже такі прості речі можуть урятувати вас від біди!!!!