Вшановано медичних працівників громади

19 червня 2022 року медична спільнота відзначатиме своє професійне свято.

17 червня, працівників комунальних некомерційних підприємств «Сокирянська лікарня», «Сокирянська стоматологія» та «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги» привітали Сокирянський міський голова Василь Козак та голова Дністровської районної ради Олександр Янчак.

«Ваша місія складна і відповідальна, а праця вимагає не лише знань, але й нескінченного терпіння та душевної щедрості» – зазначив міський голова Василь Козак та наголосив що «потужна команда професіоналів щодня стоїть на сторожі життя та здоров’я жителів Сокирянщини, а також воїнів, які звертаються за медичною допомогою». Є серед медпрацівників громади й ті, що стали на захист рідної землі зі зброєю в руках.

«Ми в боргу перед невтомною та надзвичайно важкою працею наших військовослужбовців, які і в день, і в ночі стоять на сторожі нашого спокою» – додав міський голова. Присутні вшанували полеглих захисників України хвилиною мовчання…

Голова Дністровської районної ради Олександр Янчак побажав медикам миру, достатку, благополуччя та міцного здоров’я та зауважив, що жодне сучасне медичне обладнання та новітні технології не принесуть користі без участі лікарів, адже найбільш важливе в медицині, як і в будь-який інший професії, – це люди, які володіють компетентними знаннями і наділені почуттям глибокої відповідальності.

Відтак голова Дністровської районної ради Олександр Янчак, Сокирянський міський голова Василь Козак, директор комунального некомерційного підприємства «Сокирянська лікарня» Олександр Андрійчук, заступник директора комунального некомерційного підприємства «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Валентина Янко та директор комунального некомерційного підприємства «Сокирянська стоматологія» Людмила Макарова нагородили почесними відзнаками представників медичної спільноти громади та подякували за сумлінну працю.