Вшанували жінку – трудівницю, жінку – матір

«За день до свого народження дитина запитала у Бога:

–        Я не знаю,навіщо іду у цей світ? Що я там повинен робити?

–        Я подарую тобі Ангела, який буде завжди поряд. Вінтобі все пояснить.

–        А як зватимого Ангела?

–        Це неважливо, як його зовуть, в нього багато імен.Ти будеш називати його МАМА».

«Мати – захист і притулок для дитини, її опора і совість. Все, що є в нас найкраще , все від неї, від рідної неньки», – такими словами розпочалося 10-е ювілейне родинне свято «Міс мама – 2014» в ДНЗ №1 «Веселка» м.Сокиряни. Цьогорічне дійство відбулося напередодні Дня Матері. До нього готувалися заздалегідь, було продумано і організовано різноманітні конкурси, сюрпризи, подарунки. Це було незвичайне, миле і зворушливе, справжнє родинне свято.

У конкурсі взяли участь п’ять чудових жінок: Ткач Наталя – продавець магазину «Капітошка», Попова Юлія – бармен кафе «Еліт», Івасько Вікторія – старша медична сестра терапевтичного відділення ЦРЛ, Кримняк Ірина  – кастелянка ДНЗ №1 та Корчинська Інна – головний бухгалтер пожежно-рятувальної частини. Що тільки не робили мами, аби довести, що вони найкращі: були й інтелектуалами, і артистками, і вмілими господинями. У представницького журі було нелегке завдання  – оцінювати учасниць у конкурсах «Давайте познайомимось», «Заморочки з бочки», «Моя країна – Україна», «Сусід на обід», «Народна суперзірка». Вболівальники із захопленням спостерігали за дійством і щедрими оплесками підтримували учасниць. Під час першого конкурсу присутні дізналися про сім’ю, мрії, захоплення та уподобання матусь за допомогою мультимедійних засобів. У другому конкурсі учасниці поринули у світ дитинства, перевтілюючись у різних казкових героїв в інсценізації казки «Теремок» та озвучуючи «золотій рибці» свої три найпотаємніші бажання.Патріотичні почуття матері сповна виразили у третьому конкурсі, коли виготовляли та захищали  стилізовані карти України із закликом до миру.Своє кулінарне натхнення продемонстрували учасниці в четвертому конкурсі, коли готували бутерброди, від розмаїття яких у всіх присутніх розбігалися очі. Артистичні здібності конкурсантки в повній мірі проявили в останньому конкурсі, найяскравішому і феєричному. Тут була і козачка, яка тужить за своїм коханим, «поки станиця спить», і «Діана Арбеніна» з букетом троянд, і три славних україночки, одна з яких зачарувала ліричною піснею «Ой у вишневому саду», друга до сліз розчулила композицією «Мамина сорочка», а третя підняла настрій жартівливою сценкою «Позич мені чоловіка». У перервах між конкурсами вихованці старших груп втішали батьків та гостей своїми талантами, які в них розкриламуз.керівникМаковійчук С.Л.

На завершення свята завідуюча Руснак Л.М. провела міні-акцію «Голуб миру над Україною», під час якої запропонувала конкурсанткам та членам журі взяти символічних голубів миру, написати на них свої заклики до людства та  прикріпити їх до карти України, щоб вони своїми крильми створили ореол миру над Україною.

Свої враження щодо конкурсу висловили члени журі: Бескубська Наталя, заступник міського голови; Полонка Ірина., методист РМК; Муштин Наталя, представник корпорації «Сварог Вест Груп»; Савчук Наталя, учасниця конкурсу «Міс мама-2013».Подякувавши за гарне свято, вони вручили конкурсанткам почесні стрічки з титулами: «Міс Артистичність» – Ірина Кримняк, «Міс Неповторність» – Вікторія Івасько, «Міс Елегантність» – Інна Корчинська, «Міс Романтичність» – Юлія Попова, «Міс Чарівність» – Наталя Ткач. Мами – конкурсантки отримали квіти і пам’ятні подарунки від батьків своїх груп, райкому профспілки працівників освіти та благодійного фонду «Зміцнення громад». Сприяла гарному проведенню заходу його чарівна ведуча Кушнір Інна.

Свято вдалося! Присутні в залі, а це здебільшого матері і бабусі, дякували організаторам за цей родинний вогник, який своїм теплом об’єднав їх надії на збереження миру в нашій країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

62 + = 68