Вихованці Сокирянського ЗЗСО стали призерами області з баскетболу

У середу, 18 грудня, у спортивному залі 27-ї Чернівецької загальноосвітньої школи відбулись матчі  з  баскетболу фінальної частини обласної гімназіади серед учнів 2003-2005 років народження. До фіналу чотирьох пробилась і команда Сокирянської школи під керуванням Олексія Козловського.

У першому етапі його вихованці не знали рівних серед однолітків з Коболчинського навчального закладу та гімназії. Вже у другому відбірному турі, що відбувався у Новодністровську,  юні сокирянці у напруженій боротьбі святкували перемоги над командами Буковинського ліцею 49:44 та збірної Кельменецького району – 63:22.

Відповідно до жеребкування у півфіналі наші юні дарування зустрілись з командою однолітків з Сторожинця. Впродовж усіх чотирьох частин сокирянці контролювали хід зустрічі, втім пропустивши вперед на останніх секундах зустрічі суперників вперед на одне очко. Прикра поразка з рахунком 49:50.

У матчі за бронзові нагороди сокирянці вміло розібралися з представниками вижничини з рахунком 48:45. Відтак у активі сокирянських гірке третє місце першості Чернівецької області з баскетболу.

У складі Сокирянської команди  виступали Олександр Бузило, Іван Величко, Давід Шевчук, Євген Янчак, Євген Ткач, Артем Козловський,  Роман Кучерявий, Олександр Жирнов, Олександр Грама.