Вихованці ЗДО № 2 відвідали ТСОУ у м. Сокиряни

Море позитивних емоцій та вражень залишилося після відвідування дітьми середньої групи № 1 «Капітошка» закладу дошкільної освіти № 2 «Барвінок» м. Сокиряни Сокирянської автошколи. Там діток зустріли директор Чеботков Микола Юхимович та майстер з виробничого навчання Шевчук Василь Якович, які ознайомили дошкільнят з правилами дорожнього руху, провели пізнавальну та змістовну екскурсію класами школи, територією, навчальними тренажерами, розповіли та познайомили з видами транспорту, професією водія.

Подібні заходи для діток завжди є цікавими, в той же час і корисними, адже в такому віці вони починають засвоювати інформацію, яка в майбутньому стане у пригоді. В цілому, екскурсії та знайомство дітей з чимось новим, це завжди яскраві емоції та нові враження, що позитивно впливають на них. В процесі таких заходів у пам’яті малюків відкладаються важливі речі, які в майбутньому стають у пригоді.

Приємною несподіванкою для дошкільнят було отримати у подарунок плакати та посібники з правилами дорожнього руху. Після екскурсійного походу, дітки подякували за теплий прийом, отриманні знання та емоції.