Випускники міста Сокиряни урочисто відзначили випускний бал

Свої шкільні роки як одні із найкращих невдовзі лише згадуватимуть випускники закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 міста Сокиряни та Сокирянської гімназії. Адже, 30 червня, сучасним і стильним, елегантним та креативним, ерудованим та амбітним юнакам та дівчатам вручено свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти.

Урочисто привітати та розділити радість на свято до випускників завітали Сокирянський міський голова Василь Козак, секретар міської ради Любов Степаненко, керівник відділу освіти Галина Рябко.

Цьогоріч із рідним навчальним закладом попрощалися 12 випускників закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 міста Сокиряни та 22 випускники Сокирянської гімназії. Трьох випускників нагороджено золотими медалями за високі досягнення у навчанні.

«Сьогодні ви переступаєте ще одну важливу сходинку у своєму житті, щиро зичу вам успіхів та впевненості у власних силах, хай щастить у кожному вашому починанні» – звернувся до випускників міський голова Василь Козак та урочисто вручив винуватцям свята головний документ – свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти.

Прощальний шкільний вальс та слова подяки для вчителів і батьків як свідчення закінчення чергового етапу у житті, а далі – незвідане майбутнє.

Тож зичимо випускникам 2021 року обрати свій шлях у житті та успішно реалізувати усі задуми!