Вирушайте на полювання залюбки
Без названия

У розпалі – сезон колективного полювання на самців парнокопитних звірів. Для необізнаних здається, що нічого складного у мисливстві немає – взяв рушницю і пішов «шмаляти» направо і наліво. Втім, це зовсім не так. Для лісівників полювання – це відповідальний і напружений час, коли доводиться працювати і у вихідні. Це і перевірка дотримання правил,  організації безпечного і якісного дозвілля для бажаючих відчути первісні  інстинкти. До того ж, це цілорічна праця  по догляду за тваринами: заготовлення кормів, підживлення, облік та охорона.

Мисливські угіддя ДП «Сокирянське лісове господарство» становлять майже 6 тис. 300 гектарів. Більша частина з них – землі, вкриті лісами, на території Сокирянського, Романковецького та Ломачинецького лісництв.

На підставі  щорічної таксації, доступніше кажучи, переобліку  живності, що мешкає в угіддях, відповідно до проєкту розроблені та затверджені ліміти відстрілу, в тому числі, дикого кабана та самців козулі. Відтак лісгоспу видана лімітована кількість ліцензій на полювання.

Вартість одноразового дозволу на вполювання самця козулі становить 1400 грн., а дикого кабана – 2500 грн. В разі вдалого пострілу мисливці також мусять оплатити вартість чистої ваги м’яса здобутої дичини та мисливських трофеїв.

Спеціалісти Сокирянського держлісгоспу організовують полювання щотижня у суботу та неділю.  У супроводі професійних та досвідчених єгерів кожен мисливець має можливість цікаво і з користю, а головне безпечно провести своє дозвілля. То ж  не гайте час,  звертайтесь у лісове господарство і придбайте бажану вам ліцензію.

Пресслужба ДП «Сокирянське лісове господарство»