Як проходить нерест коропа ?
05_24

Короп – рід риб родини коропових. Мешкає майже у всіх водоймах України. Довжина тіла рибини може досягати до одного метра, жива маса – понад 20 кг. Тіло у коропа товсте, а спина широка.

Статевої зрілості він досягає на третьому-п’ятому році життя. Нереститься у з кінця квітня до липня. Плодючість становить понад 800 тис. ікринок, які відкладаються в неглибоких ділянках на трав’янисті рослини. Нерест порційний, починається при прогріванні води до 14-15°С, його пік при 17-19°С і закінчується при 23-24°С, відбувається на добре прогрітому мілководді, зокрема на заплаві. При такій температурі води в деяких водоймах навесні, до ікрометання спостерігається короткочасний інтенсивний жор коропа, але в більшості водойм він залишається непоміченим.

Зазвичай мальки живляться інфузоріями, дрібними ракоподібними, згодом – личинками комах, червами, молюсками, рідко рослинами. Натомість дорослі особини є всеїдними.

Короп любить глибокі ділянки водойм зі слабким перебігом або взагалі стоячою водою та мулистим дном. Найулюбленіші місця проживання коропа – затоплені луги і поля. Дана риба любить теплу воду. В цей час короп може виходити на мілководдя.