Якими будуть зимові дороги Сокирянщини?

Стан доріг та готовність спецтехніки до їх зимового утримання є наразі першочерговим в роботі дорожньої служби. Необхідно перевірити стан покриття проїжджої частини, тротуарів, технічних засобів організації дорожнього руху, роботи зовнішнього освітлення, утримання залізничних переїздів. Особливу увагу треба звернути на виконання заходів зі зниження аварійності в  місцях концентрації ДТП.  Щодо створення  запасу спецматеріалів, то за наявною інформацією, при плані 800 тонн піщано  – сольової суміші в райвтодорі є лише 400, а запас паливо – мастильних матеріалів взагалі мізерний.

 За словами Олексія Бойка завдання Сокирянського райавтодору максимально підготуватися до зими та можливих ускладнень погодних умов, тому, наразі необхідно пришвидшити дану роботу. Поряд з цим, як зауважив Олексій Сергійович, якщо вищезазначені заходи потребують певних фінансових затрат, то приведення в належний стан автозупинок, узбіч та придорожніх лісосмуг, очищення кюветів від хмизу та сміття, можна здійснити силами працівників райавтодору. Натомість робота в цьому напрямку йде досить мляво, а автозупинки, зокрема «Грибок», просто потопають в смітті. Тож районна філія зобов’язана вжити додаткових заходів для приведення у належний стан території району. Передусім необхідно встановити сміттєві баки, там де їх немає, переглянути графіки вивозу сміття та активізувати роз’яснювальну роботу серед населення щодо місць викидання сміття та їх відповідальність за порушення санітарного стану території.

Окрім того, Олексій Бойко дав доручення провести інвентаризацію наявної дорожньої техніки філії «Сокирянський райавтодор», міських комунальних служб  для швидкого реагування в разі можливих ускладнень погодних умов, а також до кінця місяця вжити додаткових заходів щодо створення необхідного запасу паливно-мастильних матеріалів та засобів ліквідації надзвичайних ситуацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 5 =