Юні Сокирянці здобули 5 золотих нагород на першості Чернівеччини з дзюдо

В суботу 16 квітня, в місті Чернівці відбулася першість чернівецької області  з дзюдо серед юнаків 2001 років народження і молодше. У складі команди Сокирянського району брали участь 10 вихованців Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи, п’ять них стали чемпіонами та четверо посіли другі місця.

У своїх вагових категоріях золоті нагороди вибороли Свинобой Михайло, Богач Ігор, Дейбук Максим, Ткач Євген, Георгіян Максим, срібними призерами стали: Семенко Назар, Жирнов Олександр, Янчак Євген, Коцман Богдан.

Переможці обласних змагань вибороли право захищати честь Чернівеччини на першості України, що відбудеться 10 травня у місті Одеса. Одна умова участі Сокирянців у змаганнях високого рівня  – наявність фінансування.