Юні спортсмени взяли участь у турнірі до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

На базі Дитячо-юнацької спортивної школи Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Сокирянської міської ради, відбулись змагання із баскетболу, дартсу, дзюдо, настільного тенісу та міні-футболу, за участю дитячих та юнацьких команд Сокирянщини, а також дітей та молоді, які прибули до Сокирянської громади з території проведення активних бойових дій. На заході, приуроченому Дню пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, були присутні: Сокирянський міський голова Василь Козак та заступники міського голови Іван Гангал і Оксана Бабій.

У турнірі із баскетболу призові місця зайняли :

І-місце – команда «КАШБЕК», кращі гравці: Шестрик Сергій, Паскалюк Давид, Бедний Павло;

ІІ-місце – команда ЗЗСО № 1, кращі гравці: Козловський Артем, Корчинський Давид, Фоменко Артур;

ІІІ-місце – команда «АНДЕРЛОГ», кращі гравці: Нікуліца Андрій, Яковина Роман, Гладкий Костянтин.

У змаганнях із дартсу перші сходинки зайняли і юні спортсмени-переселенці, зокрема :

І- місце – Маланич Олександр с. Вітрянка;

ІІ- місце – Жогов Антон м. Харків;

ІІІ- місце – Яневський Іван м. Одесса.

Почесні місця у змаганнях із дзюдо зайняли:

Серед дівчата 2012 – 2013 років народження:

І- місця у вагових категоріях із міста Сокиряни : Зверева Софія (20 кг),  Іванкевич Марія (28 кг), Гончар Олександра (30 кг), Федчишина Ольга (34 кг).

Серед юнаків 2012- 2013 років народження:

І- місця у вагових категоріях: Євань Владислав с. Романківці (30 кг), Богачук Олександр м. Сокиряни (34 кг), Кедрик Назар с. Романківці (36 кг), Гайдей Ілля м. Сокиряни (38 кг), Янчак Максим м. Сокиряни (42 кг), Гончар Євген м. Сокиряни (50 кг), Черній Давид с. Коболчин (50 + кг).

Серед юнаків 2014 – 2015 років народження:

І- місця у вагових категоріях із міста Сокиряни: Дубенко Кіріл (20 кг), Панько Захар (23 кг), Чосик Тарас (26 кг), Скрипник Богдан (28 кг), Савчук Артем (30), Грубляк Євген (34 кг).

Призові місця в турнірі із настільного тенісу вибороли :

І- місце – Архилюк Андрій с. Шебутинці;

ІІ- місце – Маланич Олександр с. Вітрянка;

ІІІ- місце – Шкварун Дмитро м. Сокиряни;

Першість серед команд-учасників із міні-футболу зайняли:

Серед юнаків 2012- 2014 років народження:

І-місце – команда «ФАКЕЛ », кращі гравці: Степанятов Денис, Лозовий Артур;

ІІ-місце – команда «КОЛОС», кращі гравці: Галкін Євген, Борзов Дмитро;

Серед юнаків 2010- 2011 років народження:

І- місце – команда с. Шебутинці, кращі гравці: Якубина Валентин, Пержул Ростислав, Кишка Тимур, Серотюк Давид;

ІІ- місце – команда с. Кормань, кращі гравці: Паращук Іван, Жалюк Нікіта, Цура Микола.

ІІІ- місце – команда м. Сокиряни, кращі гравці: Богачук Дмитро, Бандуряк Ігор, Руснак Даниїл;

ІV- місце – команда с. Гвіздівці, кращі гравці: Хмарук Ілля, Москалюк Артем, Бандурак Віктор.

Юні, амбіційні та надзвичайно талановиті діти, юнаки Сокирянщини та України, черговий раз продемонстрували свою вмілість, старанність та  по закінченню турніру були нагороджені грамотами та цінними призами.

Сокирянщина вкотре довела, що нам є ким пишатися, а отже, є заради кого перемагати ворога.