Юні таланти Сокирянщини – серед призерів обласної виставки-конкурсу малюнка «Україна на святковій листівці»

З метою зміцнення української національної ідеї  засобами українського мистецтва, розвитку творчого та духовного потенціалу дітей та молоді, комунальним закладом «Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини» було проведено в дистанційному форматі обласну виставку-конкурс дитячого малюнка «Україна на святковій листівці».

На розгляд обласного журі було подано 96 творчих робіт, серед яких – і творчі доробки учнів навчальних закладів Сокирянської громади.

Роботи виконувались в різноманітних техніках образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Здебільшого в конкурсних малюнках знайшли відображення патріотичні теми, сюжети, пов’язані  із релігійними святами, а також новорічні атрибути, листівки, присвячені визначним датам.

Журі відзначило високий художній рівень представлених на конкурс робіт і визначило переможців у трьох вікових категоріях. Серед призерів – і юні таланти Сокирянщини!

Відтак, Дипломами Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації відзначено:

Мазур Єву – ученицю опорного закладу «Шебутинецький ліцей» за ІІ місце в обласній виставці-конкурсі, керівник – Неоніла Андріївна Сумнєвич;

Гнатюк Соломію – ученицю закладу загальної середньої освіти №1 м. Сокиряни, яка посіла ІІІ сходинку, наставник Соломії – Лариса Василівна Янчак;

Олійник Ангеліну – ученицю опорного закладу «Шебутинецький ліцей», яка здобула також ІІІ місце, керівник – Неоніла Андріївна Сумнєвич.  

Щиро вітаємо переможців! Зичимо невичерпного натхнення та нових творчих успіхів!