Ювілейний 500-й номер Новодністровської газети побачив світ

П’ятисотий раз читачі Новодністровська отримали нещодавно  місцевий часопис, що носить назву «Наша газета»! Як зазначила відповідальний редактор місцевого ЗМІ,  за цією поважною цифрою – люди і їхні долі, звитяжний труд, здобутки, завдяки яким Новодністровськ рік за роком вписує яскраві сторінки в історію нашого краю.

А наче учора був травень 2001 року. Інформаційний вісник Новодністровської міської ради вперше надійшов в оселі городян – після тривалого інформаційного мовчання звичної за часів початку будівництва «За высокие темпы», згодом «Погляду» і «Новодністровського вісника».

Відтак, у вересні 2005 місцеві журналісти урочисто приймали з друкарні 100-й номер; 15 серпня 2008 р. вийшов друком 200-й, 13 серпня 2010 р. читачі отримали 300-й випуск газети, а вже 10 серпня 2012 р. – № 400.

Рядок за рядком формували обличчя газети Тетяна  Кондратюк, Віта  Пашковська, Олена Іванова, Наталя Русановська, Інна Тарица, згодом до них приєдналася і Інна Гончар, додавав яскравості своїми фотографіями Владислав Богданов; пізніше газета увійшла до складу КП «ТРК «На своїй хвилі», змінивши назву на «Наша газета. Новодністровськ» – і в команді почали працювати Владислав Цопа, Лідія Желєзна, Анастасія Жалюк, та Інна Руснак. Як і у всьому, життя вносить свої корективи: журналістський поклик та примхи життєвої стежки захвилювали кожного у власних амбіціях, планах та намірах – тож дехто знайшов себе в інших творчих справах. На сьогодні директор ТРК «На своїй хвилі» Анастасія Жалюк щасливо тішиться у відпустці по догляду за іще однією донечкою, а підприємством вправно керує Ігор Лалак, котрий починав кореспондентом радіо; деякі матеріали і фоторепортажі та ефіри Новодністровського радіо творить кореспондент Вадим Ревуцький. Щотижневим народженням міського часопису журналісти завдячують друкареві Сергію Бескримняку, а кожної п’ятниці газету до вдячних читачів  приносить листоноша Олена Бескримняк.

Тож вітаємо колектив комунального підприємства «ТРК «На своїй хвилі» з випуском 500-го номеру «Нашої газети»!

  1. Інна ГОНЧАР коментує:

    Щиро дякуємо, дорогі колеги!!!! Раді співпраці з вами й надалі!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 75 = 84