З 1 ГРУДНЯ НА БУКОВИНІ ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ ЗАБОРОНА НА ЛОВ РАКІВ
11_rakk

З метою забезпечення охорони річкових раків під час їх природного відтворення, створення сприятливих умов для виношування ікри та збільшення запасів на водних об’єктах Чернівецької області та Дністровському водосховищі в адміністративних межах Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської та Вінницької областей з 01 грудня 2021 року по 30 червня 2022 року встановлюється заборона на вилов раків.

Повідомляємо, лов раків в заборонений період є порушенням природоохоронного законодавства, за яке передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу, розмір якого коливається від 34 до 680 гривень.

Крім того, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів» (із внесеними змінами згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 06 жовтня 2021 №1039) порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3 332 грн за кожний екземпляр незаконно виловленого рака.

Чернівецький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства України. Якщо Ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером цілодобової телефонної «гарячої» лінії Управління: (066) 067-38-69.