З глини творяться дива

З червня по серпень  2014 року у всіх бібліотеках Сокирянщини проходитимуть майстер-класи під назвою  «Від знань до майстерності».

10 червня 2014 року відбувся творчий звіт  бібліотеки-філії с.Коболчин, яку очолює досвідчений  працівник Лариса Ротар.

Завідуюча установи підготувала краєзнавчу годину «З глини творяться дива», на яку запросила знаних у селі гончарів – родину Василя та Ольгу Николайко, заслуженого працівника культури України, директора районного музею гончарства Івана Гончара, а також викладачів Сокирянської художньої школи Світлану та Віктора Гонцу.

На свято  були запрошені секретар сільської ради Любов Петрунік, начальник відділу культури райдержадміністрації, директор та завідуюча аналітично-методичним відділом центральної районної бібліотеки Валентина Верега та Валентина Попадюк, вчителі та учні місцевої школи, активні учасники аматорських колективів будинку народної творчості та дозвілля.

Лариса Ротар ознайомила присутніх з історією гончарства,  розвитком його на селі.

Пізнавальною для присутніх була вікторина про гончарство, в якій взяли участь юні учасники свята. Вокальний ансамбль «Веселі молодиці»  будинку народної творчості та дозвілля під керівництвом Ніни та Сергія Кушпелів, дует у складі Галини Шайгородської та її внучки  Влади Юркової виконали українські пісні, які зачарували своєю мелодійністю та красою.

Учасники заходу мали можливість переглянути виставку  виробів місцевих майстрів та поспілкуватися з людьми, яку творять гончарні дива.

 

 

         РАЇСА ГОРН, начальник відділу культури

                                    райдержадміністрації

IMG_2352 IMG_2357 IMG_2366

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

53 + = 59