З початку проведення антитерористичної операції на сході країни в бойових діях взяли участь близько 60 військовослужбовців Сокирянського району

Відбулося чергове засідання логістико-інформаційного центру з підтримки військовослужбовців, які перебувають на сході України, та членів їх сімей, яке провів  перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Бойко Основне питання, що розглядалося під час засідання –  стан забезпечення потреб солдат.

Як зазначалося на нараді, центром у співпраці з волонтерами продовжується збір коштів на придбання засобів особистого захисту, спецодягу та теплих речей нашим землякам.  Налагоджена співпраця волонтерів та органів місцевого самоврядування щодо забезпечення вояків речами першої необхідності тапостачання безпосередньо до місць постійної дислокації військ продуктів харчування, води  та медикаментів.

На даний час, за інформацією наявною в центрі, на сході країни перебуває близько 40 наших вояків. Загалом, від початку проведення антитерористичної операції у Луганській та Донецькій областях у військових діях брали участь близько 60 військовослужбовців Сокирянщини. На даний час, згідно ротації, 18 з них  перебуває в короткотривалій відпустці, 5 – передислоковані в інші військові частини.

Повідомляє сайт Сокирянської РДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 58 = 63