З родинного джерела

Гарними, працьовитими, багатодітними сім’ями наповнились приміщення бібліотек-філій сіл Білоусівка та Василівка, де бібліотечні працівники Маленька Надія Іванівна (с. Білоусівка) та Ткач Наталія Володимирівна, Репеха Олена Володимирівна (с. Василівка) проводили родинні свята в рамках творчих звітів бібліотек перед населенням.

На святі в бібліотеці с. Білоусівка «З Україною в серці, в Україні живу» вшановувались родини Маленького Василя Архиповича, його рідних сестер Жінкатої Ганни Архипівни, Нігалатій Марії Архипівни, племінниць Гандрабури Лариси Михайлівни, Шолди Людмили Михайлівни та Бабій Алли Михайлівни.

Гарні слова ведучих Студьоної Анастасії та Бойчук Світлани Миколаївни були адресовані і творчій родині Горган Ольги Миколаївни, яка була присутня зі своєю онучкою Альоною та представили власні оригінальні вироби: покривало – бабусі, малюнки – онучки, швейні вироби – мами, яка відома не лише в своєму селі – швея.

На святі була присутня і шанована в селі родина Свінцицької Марії Максимівни та Станіслава Романовича з зятем Шевчуком Олександром Васильовичем та онучкою Олею.

А від родини Старої Тетяни Василівни і її дітей Дениса і Нікіти та хрещеної мами Філанович Надії Василівни звучала пісня, як і від кожної присутньої родини тут музичні подарунки-сюрпризи.

Бібліотека с. Василівка вшановувала сімейні вогнища багатодітних родин села Івасюків Олега Івановича та Марини Василівни, Лисих Миколи Івановича та Антоніни Василівни, Данілових Івана Миколайовича та Валентини Миколаївни їхніх дітей, які в дарунок своїм батькам підготували багато цікавих музичних (Івасюк Альона та Данілов Богдан) та літературних вітань (Івасюк Олександра та Лиса Ірина).

Вірш «Молитва матері» подарувала присутнім родинам Кушнір Вікторія.

Ведучими свята були Стадійчук Аліна та Ткач Артур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

67 + = 77