За ініціативи громади та за сприяння влади облаштували під’їзну дорогу до села Гвіздівці

З початком весни вже стало доброю традицією проводити місячник благоустрою. Перед великим християнським святом Велекоднем всі господарі прибирають свої домівки, наводять лад на власних обійстях. А гуртом, в дружному колі небайдужі сельчани облаштовують вулиці, сквери, кладовища.

Такі приклади громадської ініціативи неодноразово мали місце в мальовничому селі Гвіздівці. От і днями, аби налагодити під’їзд до населеного пункту, гвіздівчани, за сприяння депутата районної ради Олексія Бойка, сільського голови Івана Гангала та небайдужих депутатів сільської ради, очистили та за допомогою грейдера розрівняли дорогу, що веде до рідного села. За словами активістів надалі заплановано ремонт шляху та облаштування гравійним покриттям. А допоки встановляться погодні умови, мешканці матимуть змогу їздити обладнаною дорогою.  Особливо це важливо зараз, коли  на  Провідну неділю звідусіль з’їдуться родичі та близькі.

Так, спільними зусиллями гвіздівчани не тільки привели в належний стан дорогу до рідного села, яка нині тішить виглядом, а й своїм прикладом показали, що гуртом можна вирішити багато проблем.