За підтримки депутата районної ради Олексія Бойка дітки, які проживають у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах, отримали шкільне приладдя

Першовересневі клопоти, придбання новенького одягу та взуття, різноманітних яскравих та цікавих канцтоварів, хто не пам’ятає тих незабутніх емоцій та вражень? Коли у тебе в шкільному портфелі виблискують всіма кольорами веселки нові ручки, лінійки, зошити і щоденник, – тобі не терпиться показати всі ці скарби однокласникам, яких ціле літо не бачив. В таких приємних клопотах рідко хто задумується над тим, що мати такі омріяні та вкрай необхідні речі можуть не всі діти.

Знаючи проблеми сімей району, депутат Сокирянської районної ради Олексій Бойко постійно бере участь у різноманітних благодійних акціях та заходах. «Чужих дітей не буває», – завжди наголошує він. Відтак до ініційованої обласною державною адміністрацією благодійної справи – на підтримку сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, Олексій Сергійович долучився одним із перших. Спільно з керівниками соціальних служб району він детально вивчив потреби діток із зазначених сімей та особисто працює над тим, аби їх якнайшвидше вирішити.

Нині, аби подарувати маленьким школярам відчуття першовересневої ейфорії, депутат, що представляє в районній раді громаду села Гвіздівці, придбав для діток Сокирянщини, які проживають в сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах, якісні шкільні портфелі та канцтовари. Про це йдеться на фейсбук-сторінці Сокирянської районної ради.

Вже днями з чудовими подарунками домівки діток відвідали керівник районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Бабій та начальник служби у справах дітей Інна Мельник. Свої перші шкільні рюкзаки отримали 6 першокласників. Новенькі портфелі повнісінькі різноманітних канцтоварів передано діткам початкових класів з сіл Гвіздівці, Олексіївка, Шебутинці, Романківці, Кормань, Михалкове та Сербичани. Не оминув увагою депутат районної ради сина загиблого учасника антитерористичної операції на Сході України Степана Загребельного – Павлика. Він постійно переймається проблемами сім’ї загиблого героя, намагається підтримувати та допомагати.

Непідробні, щирі емоції у дитячих очах – найвища подяка за добро. Роблячи маленьку справу, яка для когось має величезне значення, розумієш, що живеш не даремно.