Замість звичайних стін – мотивуюче освітнє середовище

Саме такими є внутрішні приміщення закладу загальної середньої освіти №1 міста Сокиряни. Тут не вичерпуються креативні ідеї, завдяки яким, стіни освітньої установи набули нового вигляду, а відтак і нового змісту.

Над оформленням настінних малюнків та написів працювали і батьки, і педагоги та і самі учні.

«Ми робимо все, аби навчатися і працювати у нашому закладі було комфортно, естетично, приємно і надихаюче» – зазначають освітяни.

І креативні настінні композиції приносять свої результати!

До прикладу, аби залучити школярів до процесу читання і водночас розвинути у них здібності до сприйняття прекрасного, бібліотекар Антоніна Гнатюк, маючи в арсеналі художній талант, розмалювала стіни книгозбірні повчальними висловами та яскравими малюнками. Тож і читачів тепер побільшало.

Ще однією «родзинкою» школи стало креативне зображення біля класу англійської мови, яке  майстерно створив батько учнів Сергій Швець.

Днями додали свіжих барв до освітнього простору і вчитель образотворчого мистецтва Лариса Янчак спільно із старшокласниками.

«Розмальовування стін – це не тільки робота на результат, а й процес, що приносить задоволення» – зізнаються учасники освітнього процесу. Тож далі буде!