Запрошуємо громадськість та бізнес до обговорення податкової реформи

Згідно  до запропонованої податкової реформи, в Україні пропонується скоротити кількість податків, значно спростити адміністрування та децентралізувати податки.

Основні проблеми української податкової системи – це кількість податків та система їх адміністрування. Для вирішення цих проблем Уряд України пропонує комплексний план змін в податковій системі: розроблено Концепцію реформування податкової системи України.

Згідно  до запропонованої податкової реформи, в Україні планується скоротити кількість податків з 22 до 9, значно спростити адміністрування та децентралізувати податки.

В концепції податкової реформи, пропонується шість моделей цього виду оподаткування вони усі у відкритому доступі на офіційному порталі територіальних органів Міндоходів у Чернівецькій області у банері «Громадські обговорення» за посиланням: http://minrd.gov.ua/baneryi/gromadske-obgovorennya.

Розроблену Концепцію реформування податкової системи винесено на обговорення громадськості та бізнесу, яке триватиме місяць. Після цього остаточний проект Закону про економічне зростання буде винесено на розгляд Верховної Ради України.

Пропозиції і зауваження щодо Концепції реформування податкової служби України, Головне управління Міндоходів у Чернівецькій області просить надсилати  на електронну адресу: bukdpa@ukr.net

 

 

Начальник  ОДПІ                                                 Л.В.Серебрянська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

38 + = 40