Запрошуємо жителів громади внести свої пропозиції та зауваження до Стратегічного плану розвитку Сокирянської територіальної громади до 2027 року!
стратегія

Як повідомлялося раніше, Сокирянська територіальна громада одна із перших серед територіальних громад Чернівецької області завершує процес розробки важливого для успішного та перспективного розвитку громади документу – Стратегії розвитку Сокирянської громади до 2027 року.

Стратегія – це суспільно-узгоджена програма розвитку на середньострокову перспективу, яка сприяє згуртуванню мешканців громади, забезпечує прозору конкуренцію за місцеві ресурси, підвищує конкурентоспроможність громади та вказує шлях до досягнення сталого майбутнього розвитку. Вона стане основним – опорним документом для місцевої влади в розвитку Сокирянської міської територіальної громади.

Наразі, проводиться процес громадського обговорення проєкту Стратегічного плану розвитку Сокирянської міської територіальної громади задля врахування всіх зауважень та пропозицій, внесених жителями громади.

Із Стратегією можна ознайомитись на офіційному веб-сайті міської ради у розділі бічного меню «Соціально-економічний розвиток», або ж перейшовши за посиланням: https://rada.info/…/4d9684b037b23d4e9e5ffa04f5af1e10.pdf.

Із зауваженнями та пропозиціями щодо Стратегічного плану розвитку громади жителі Сокирянщини можуть звертатися до відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та комунальної власності міської ради, що знаходить в адмінприміщенні міськради, розташованого за адресою: м.Сокиряни, вул. Шевченка, 3 (перший поверх).

Після врахування всіх внесених мешканцями громади зауважень та пропозицій, документ буде винесено на розгляд депутатів Сокирянської міської ради для відповідного погодження.

Просимо брати активну участь у формуванні важливого та перспективного документу для громади!