Заступник голови райдержадміністрації Богдан Банчук спілкувався з чорнобильцями, які проживають в с. Новоолексіївка

В приміщенні сільської бібліотеки с. Новоолексіївка відбулася традиційна зустріч представників районної влади з громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і були переселені більше 20 років тому в це мальовниче село.

Розпочалася зустріч з історичного нарису про трагічні та незабутні події 26 квітня 1986 року – аварію на Чорнобильській АЕС, який підготувала бібліотекар та учні місцевої школи. Пам’ять про загиблих під час аварії та ліквідаторів наслідків катастрофи учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.

Звертаючись до присутніх, заступник голови райдержадміністрації Богдан Банчук зазначив, що страшна трагедія, яка сталася 28 років тому не повинна забутися, а мають бути докладені всі зусилля аби не допустити повторень. За його словами, незважаючи на складний час, держава зобов’язана  дбати про своїх жителів, а надто про тих, хто відчув на собі наслідки аварії на ЧАЕС. Богдан Миколайович вважає, що соціальний захист  громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, потребує посилення і з часом це відбудеться на державному рівні. Він побажав всім здоров’я, витримки та головне бажання жити  і змінювати світ на краще.

Відтак, заступник голови райдержадміністрації відповів на питання жителів села. Турбує чорнобильців дотримання вимог законодавства щодо надання пільг не тільки учасникам, а й їх дітям. Серед порушених питань – стан дороги в селі та виплата орендної плати за користування земельною ділянкою(паєм). Стосовно питання ремонту дороги Богдан Банчук зазначив, що цього року на її ремонт передбачено 50 тисяч гривень з обласного дорожнього фонду, окрім того, ще майже 20 тисяч гривень залишків 2013 року є на спецрахунках сільської ради. Отож є надія на здійснення хоча б часткового ремонту дорожнього покриття. Решту питань – буде детально вивчено для остаточного їх вирішення.

Повідомляє сайт Сокирянської РДА.

Фото Сокирянської РДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 49 = 54