Завершено капітальний ремонт закладу загальної середньої освіти №1 міста Сокиряни

Оновлені яскраві коридори та простора комфортна обідня зала – все це результат капітального ремонту в закладі загальної середньої освіти №1 міста Сокиряни. Днями тут завершено ремонтні роботи.

Проєкт вартістю у 2 млн. 495 тис. грн. вдалось реалізувати за рахунок коштів урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів» спільно із співфінансуванням із місцевого бюджету.

Відтак, у закладі освіти створено дійсно новий освітній простір. Однією із родзинок школи став художній розпис стін на коридорах, який радує око учнів, вчителів та усіх відвідувачів навчального закладу.

Відповідно до проєкту, в закладі освіти здійснено нове внутрішнє оздоблення коридорів та капітальний ремонт санвузла у другому корпусі початкової ланки, а також ремонт коридорів та їдальні в центральному корпусі закладу освіти. Підрядниками встановлено нові металопластикові двері у класах, проведено заміну внутрішніх мереж електроосвітлення, встановлено рукомийники та електрорушники в фойє закладу освіти.

«Діти повинні здобувати освіту у гарних, затишних, сучасних умовах. Це – наше головне завдання» – зазначає міський голова Василь Козак.