Завершено роботи з реконструкції центрального парку міста Сокиряни

Оновлені пішохідні доріжки, облаштований дитячий майданчик, штучна галявина з декоративними рослинами, впорядкована місцевість…, і це далеко не повний перелік робіт, які впродовж двох місяців поточного року здійснено в центральному парку міста Сокиряни.

Аби перетворити цю частину адміністративного центру громади в місце дійсно загально улюблене кошти у сумі більше одного мільйона гривень було направлено із субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, яку, нагадаємо, вдалось залучити за підтримки народного депутата України Валерія Божика. Зокрема, вказані асигнування спрямовано на влаштування тротуарних доріжок вздовж усієї території парку.

Не залишились осторонь і окремі мешканці міста Сокиряни, які надали спонсорську допомогу задля облаштування дитячого майданчика.

Як зазначає міський голова Василь Козак, в перспективі – у центральному парку заплановано побудувати всі важливі об’єкти, які з самого початку було передбачено проєктом.