Завершився перший тиждень роботи літніх мовних таборів у трьох закладах освіти громади

Учні закладів загальної середньої освіти Сокирянщини, серед яких і діти з числа внутрішньо переміщених осіб, поглиблювали знання із англійської мови у літніх мовних таборах, сформованих на базі закладів освіти громади.

Невимушене спілкування з використанням ігор, пісень, конкурсів та квестів – цікавий формат роботи, в якому працювали, а одночасно і відпочивали, школярі.

Зокрема, насиченим тиждень виявився для англомовного табору «Sunflower», який працює на базі закладу загальної середньої освіти №1 м. Сокиряни. Дітки тут, відповідно до інтересів та талантів, були поділені на 5 груп. Впродовж тижня на них чекали квести, веселі змагання, вікторини та флешмоби, а також – і створення проектних робіт. Загалом – час пройшов насичено та весело, адже учні не лише вивчали англійську мову, але й розважалися.

Заняття з арт-терапії, співи, спілкування англійською, допомога довкіллю – далеко не повний перелік справ, якими займалися школярі у таборі «Веселка» на базі Білоусівського ліцею. Діти також взяли участь у заходах Всеукраїнського табору GoCamp, де навчились створювати комікси, меми, спілкуватися з цікавими волонтерами та відомими українськими співаками та художниками.

Промайнув перший тиждень і літнього мовного табору, організованого на базі Романковецького ліцею ім. К.Ф. Поповича. Він був захоплюючим та насичений рухливими іграми, різноманітними проєктами, інтерактивними вправи та відпрацюванням комунікативних навичок з тем “Ukraine”, “People”, “Sport”.

Попереду – нові захопливі заняття, адже літні мовні табори у трьох закладах освіти громади функціонуватимуть ще тиждень!

Завершив роботу табір із поглиблення знань з англійської та німецької мов, сформований на базі Селищанського навчально-виховного комплексу. У серпні учні поглиблено вивчатимуть англійську у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Коболчин.