Завітав у «Барвінок» вересень привітний

У садочку радісно і квітно

Чути передзвін дитячих голосів.

Завітав у «Барвінок» вересень привітний,

І приніс День знань для малюків.

В нашій країні сьогодні радісний день – День знань. Школярі із букетами квітів поспішають до школи, а наші дошкільнята поки підростають і навчаються у нашому садочку, своїй Країні знань – «Барвінку».

Цього дня у святково прибраній залі зібралися дошкільнята з вихователями, помічниками вихователів і казковими героями, щоб літо провести та День знань урочисто відсвяткувати, бо кажуть в народі: «Як справу розпочнеш з гарними людьми – то і успіх не забариться!».

Розпочалось свято з вітального слова директора ЗДО Гладкої Ганни Сергіївни, яка привітала з початком нового навчального року педагогів та дітей. Вихованці старшої групи «Веселі гноми» підготували віршики, розповідали про те, як літечком відпочивали (вихователь Серебрянська Н.Г., керівник музичний Харабара О.А.). Особливо радісно зустрічали Мальвіну з чарівними кульками – завданнями та кошиком з подарунком (Кушнір Т.Г.). Линула дзвінкоголоса музика (музичне оформлення Сокальська І.А.), спів улюблених пісень про осінь, про садок, веселі таночки. Зал заповнювали цікаві ігри і забави, розваги з різнокольоровими ромашками – все це надало святу особливого веселкового настрою, теплих барв довгоочікуваної осені.

Виконавши всі завдання «Барвінчата» отримали в подарунок чарівний дзвоник.

Ось і настала та хвилина

Коли наш дзвоник продзвенів.

Нехай дзвенить – веселий, галасливий,

Хай буде рік у нас усіх щасливий!