Здійснено перевірку виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомами Вітрянської та Кулішівської сільських рад

Згідно плану роботи Сокирянської райдержадміністрації, сьогодні робочою групою здійснено перевірку виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомами Вітрянської та Кулішівської сільських рад.

Основну увагу члени робочої групи звернули на стан виконання документів органів вищого рівня, дотримання вимог чинного законодавства щодо розгляду звернень громадян в органах місцевого самоврядування, здійснення належного контролю за виконанням рішень, розпоряджень та доручень органів виконавчої влади, дотримання термінів виконання та вимог законодавства щодо їх оформлення. Перевірено також ведення документів у сфері земельних відносин та трудової діяльності громадян.

Варто відзначити, що виконкомом Кулішівської сільської ради робота в напрямку виконання делегованих повноважень ведеться на належному рівні. Зокрема, відмічено доступність широкому загалу жителів села графіків прийому громадян керівництвом органів обласної та районної влади та місцевого самоврядування. На задовільному рівні ведеться робота щодо роз’яснення нововведень чинного законодавства України. Під належним контролем перебуває питання проведення літньої оздоровчої кампанії для дітей, розгляду звернень громадян, забезпечення харчування та освіти дітей.

Позитивну динаміку в даному напрямку роботи відзначено також у виконкомі Вітрянської сільської ради.

Окрім того, перебуваючи в вищевказаних населених пунктах перевірено виконання заходів щодо благоустрою та санітарної очистки їх територій.

Повідомляє сайт Сокирянської РДА.

  1. небайдужий коментує:

    от начальство помінялося і про вітрянку добро заговорили

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 2 =