«Здорова дитина – щаслива дитина»

З 13.09. по 17.09.2021 року у ЗДО «Суничка» с. Василівка пройшов Олімпійський тиждень. Олімпійський тиждень – це захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні. Проходив тиждень під загальним девізом: «Здорова дитина – щаслива дитина».

В обох дошкільних групах проводились рухливі та спортивні ігри, змагання, бесіди на спортивну тематику, перегляд мультфільмів, заняття: звичайні, сюжетні, тематичні; спортивні розваги тощо.

Протягом тижня проводився ряд фізкультурно-оздоровчих заходів з використанням сучасних здоров’язберігаючих технологій. Були проведені спортивні розваги вихователем середньо-старшої групи Лисою Іриною Миколаївною «Малі олімпійські ігри» і молодшої групи Госик Тетяною Василівною – «У гості до лісових звірят».

Крім цього з вихованцями проводяться щоденно ранкова гімнастика на свіжому повітрі, гігієнічна гімнастика після денного сну, загартовуючі процедури (ходьба по доріжкам «Здоров’я», по ребристій дошці, по масажних килимках), самомасаж, фізкультпаузи, фізкультхвилинки, рухливі ігри.

Для батьків вихователі розміщували у Вайбері інформаційні матеріали щодо охорони, збереження і зміцнення здоров’я дошкільнят.

Діти емоційно та жваво реагували на кожне із завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

Проведення Олімпійського тижня подарувало позитивний емоційний заряд всім учасникам освітнього процесу.